LoveBar „BARMIX” - Automatyczny barman na twoją imprezę! 

LoveBar „BARMIX” to alternatywa dla drogich i krótkich pokazów barmański. Nasz barman posiada magicznie wbudowany tablet na którym znajduje się karta z drinkami – alkoholowymi, dla starszych, a także bezalkoholowymi dla tych najmłodszych i niezawodnych kierowców! 

Jak działa LoveBar? Tylko trzy kroki dzielą cię od upragnionego drinka! 

📍 Krok pierwszy: Na tablecie przeglądasz listę drinków jakie może przygotować Nasz barman.

📍 Krok drugi: Na guziczkach z prawej strony wybierasz numer danego drinka, ilość alkoholu od 0-80ml i klikasz guzik zatwierdzający wybór.

📍 Krok trzeci: Patrzysz jak przygotowuje się twój drink i już za chwilę delektujesz się nieziemskim smakiem 🙂

LoveBar „Barmix” przeprowadzi cię przez cały proces przygotowywania drinka dzięki poleceniom które wydaje na ekraniku z prawej strony, to banalnie proste 🙂

LoveBar przygotowuje twojego drinka w efektowny i ciekawy sposób tak, abyś przy czekaniu zbytnio się nie nudził 🙂

Nasz Automatyczny Barman swietnie nadaje się na:
– wesela
– jubileusze, mniejsze imprezy
– zabawy
– studniówki
– imprezy firmowe

Gdzie działamy?
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE/KLUCZBORK/OLESNO/KĘPNO/PRASZKA!

Jak nas znaleźć?
LoveBar – Automatyczny barman
Pod numerem telefonu:
509185556 lub 505287024

Nie czekaj, weź go na swoją imprezę bo jak to głosi hasło… Wy się bawcie, ja polewam! 😀

Ciężki dym - „Taniec w Chmurach”

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość na rynku tzw. „Taniec w Chmurach”.

Doskonały dodatek do pierwszego tańca Pary Młodej aby ten jeden, wyjątkowy moment pozostał w pamięci ich, ale także gości weselnych jako niezapomniane przeżycie.

Taniec w Chmurach magicznie upiększa każdy film weselny czy ujęcia zdjęć. Zapewni niesamowite wrażenia Nowożeńcom podczas wykonywania pierwszego tańca.

Nadaje widowiskowości także wszelkim pokazom tańca, świetnie nadaje się także do wprowadzenia nastroju podczas wjeżdżania tortu weselnego bądź do innych pokazów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i staramy się dopasować do wymagań klienta.

NOWOŚĆ! Fontanny iskier

Fontanny iskier są doskonałym dopełnieniem pierwszego tańca, tortu lub rozpoczęcia zabawy/imprezy. Swoim widowiskowym wybuchem przyciągają wzrok gości, a filmom i zdjęciom dodają niezwykłości. Fontanny są bezpieczne w użytkowaniu, używając ich zachowujemy całkowitą ostrożność i odległość od gości i dzieci.

Animacje dla dzieci

Zapraszamy do wynajęcia myszki Minnie, myszki Mickey, królika Bugsa na swoje przyjęcie urodzinowe. Specjalizujemy się w animacjach dla dzieci w szkołach, przedszkolach i na balach karnawałowych. Możliwość: malowania buziek, zabaw z chustą klanza, olbrzymie bańki, zabawy oraz gry przestrzenne, karaoke.